Denys Boyko'dan Şenol Güneş'e sitem - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Denys Boyko’dan Şenol Güneş’e sitem

Denys Boyko

Beşiktaş’ın kalecilerinden Denys Boyko, çok çalışmasına rağmen Teknik Direktör Şenol Güneş’in gözüne giremediğini ve onun ön yargılarını kıramadığını ifade etti. Antalyaspor maçını tribünden izleyen Ukraynalı kaleci, çıkışta yaptığı sohbette Şenol Güneşt’ten dert yandı. Geçen sezonu Malaga’da kiralık olarak tamamlayan ve Siyah-beyazlı takıma geri dönen 29 yaşındaki eldiven Fabri ve Tolga Zengin’in ardından takımda üçüncü kaleci konumunda.

Denys Boyko: Şenol Güneş’i aşamıyorum

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çok çalıştığını kaydeden Ukranyalı eldiven, şunları kaydetti: “İdmanlarda çok iyi çalışıyorum. İdmanlarım çok iyi. Kimseyle bir sorunum yok. Ancak Şenol Güneş’i aşamıyorum, onun ön yargılarını kıramıyorum. Türkiye’de iki yabancı kaleciye kısıtlama var. Bir ara PAOK’a gitmem gündemdeydi onlar da çok iyi bir kaleci aldı”

Kendisine gelen teklifleri değerlendirmek istediğini kaydeden 29 yaşındaki eldiven, sözlerini şöyle tamamladı: “Benim adıma zaman daralıyor. Teklifleri değerlendiriyorum. Bu durumdan hiç hoşnut değilim. Çünkü oynamak istiyorum. Yetenek ve kalitemi ispat etmek istiyorum” diye konuştu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber